Nowości

The latest news from the Joomla! Team

Nowe zasady wywozu śmieci w gminie

Od 1 lipca 2013 roku zaczną obowiązywać nowe zasady gospodarki odpadami. Gmina w przetargu wyłoni firmę odbierającą odpady od właścicieli wszystkich nieruchomości. Za odpady segregowane opłaty będą niższe. Stawki liczone od osoby będą ustalane przez gminę.

Turniej o Puchar Burmistrza Andrychowa i Czarnego Gronia w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

Wszystkich serdecznie zapraszamy na zawody o Puchar Burmistrza Andrychowa i Czarnego Gronia w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie, który odbędzie sie w dniach 9-10 lutego 2013 r. na stokach narciarskich Czarnego Gronia w Rzykach Praciakach. Jest to już trzecia edycja zawodów.

Szczgółowe informacje można znaleźć TUTAJ.

Regulamin zawodów: POBIERZ

Po ceremonii wręczenia nagród odbędzie się After Ski Party w restauracji na stoku wraz z pokazami freestylowymi.


Zebranie Wiejskie - 25.02.2012

W dniu 25.02.2012 r. (sobota) o godz. 14.00 w szkolnej świetlicy odbędzie się zebranie wiejskie mieszkańców wsi Rzyki. Wszyskich zainteresowanych zapraszamy.

Zebranie Spółki Wodnej. 4.03.2012

W dniu 4.03.2012 r. (niedziela) o godz. 8.30 w szkolnej świetlicy w Rzykach odbędzie się walne zebranie Spółki Wodnej Nr 1. Wszyskich zainteresowanych zapraszamy.

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Rzykach.

Burmistrz Andrychowa ustalił daty spotkań sprawozdawczo-wyborczych w naszej gminie. Zebranie w Rzykach odbędzie się w dniu 28 maja 2011 r. w Zespole Szkół Samorządowych o godz. 17.00. Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszamy.

Pełna treść komunikatu znajduje się tutaj.

III Edycja Konkursu Fotograficznego pt."Wiosna, ach to Ty"

Serwis Internetowy www.kukow.pl zaprasza wszystkich miłośników fotografii do udziału w III Edycji Konkursu Fotograficznego pt. "Wiosna, ach to Ty".
Hosting:
www.kever.pl